Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Me lot në sy, Belen tregon të shkuarën: U nisa drejt Italisë me 180 Euro

Belen Rodriguez ka qenë e ftuar ditën e sotme në emisionin “Domenica In” ku tregoi për herë të parë me detaje sesi ishte fillimi i jetës së saj në shtetin italian.

Ajo la Argjentinën dhe filloi atje karrierën si modele. Më pas ajo mori pjesë në një reality show, ku dhe u bë mjaft e njohur.

Me lot në sy, Belen tregoi se ëndrra e saj ka qenë që të bëhej pjesë e showbiz-it dhe duke parë që në vendin e saj nuk mund ta realizonte atë, u nis drejt Italisë, një vendim që e gjithë familja e saj ia mbështeti.

“Duke filluar pa para, me 180 euro në xhep, nuk e dija kur do t’i mblidhja përsëri paratë për t’u larguar. Situata në Argjentinë ishte e vështirë”, tha ajo.

Ajo tregoi se herën e parë që u largua nga Argjentina, ishte vetëm 19 vjeç.

“Unë sakrifikova adoleshencën time, nuk pata një adoleshencë si vajzat normale”, u shpreh modelja.

Postime të ngjashme

Almeda Abazi publikon një nga momentet e para pas lindjes së vajzës

Dafina Vidishiqi

“Baba beqar”, Mozzik zbulon se ai nuk është në lidhje

Dafina Vidishiqi

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B nesër sjellin këngën e re, me pamje të tjera nga klipi

Dafina Vidishiqi

Kate Middleton vendos gjerdanin domethënës kushtuar tre fëmijëve të saj

Dafina Vidishiqi

Loredana Zefi me një tjetër tatuazh të ri

Dafina Vidishiqi

Familja Mbretërore i nderon baballarët e tyre në Ditën e Babait me fotografi të ëmbla nga arkiva

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...