Agjencia Zhurnal.mk

Me motor përplaset për shtyllën metalike

Në bulevardin “8 Shtatori” në Shkup, R.A.(43) nga Shkupi ka humbur kontrolin mbi motoçikletën “Dukat” dhe ka goditur një shtyllë metalike.

Pas fatkeqësisë, R.A. është dërguar në Kompleksin klinik “Nënë Tereza” për t’ia dhënë ndihmën mjekësore, ku iu konstatuan lëndime të rrënda trupore. Hetim në vendin e fatkeqësisë ka kryer ekipi nga SPB-Shtip.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...