“Më mungon kur marr frymë”, Morena Taraku me dedikim emocionues

Morena Taraku ka pozuar joshëse për rrjetet sociale.

Këngëtarja e njohur Morena Taraku nuk ndal provokimet në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Morena njihet si ndër femrat më të ndjekura shqiptare, ku është mjaft aktive me paraqitje të ndryshme si nga jeta profesionale edhe nga ajo e përditshme.

Morena sot ka sjellë pamje të fytyrës dhe dekoltesë së famshme, e cila fokusin ia dha mbishkrimin nën footgrafinë e postuar.

Ajo erdhi me foto dhe video ku shfaqe me veshje plot shkëlqim teksa pozonte për kamerën ku në plan të parë vuri gjoksin e bujshëm.

Related posts

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

D V

Urimi i Afronës për ditëlindjen e Bleros

D V

Regjisorja e njohur hedh në gjyq konkurrentin e “Për’puthen”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More