Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Me një dukje ndryshe, Zaimina pyet fansat nëse duhet ta mbyllë vitin si zeshkane apo bionde

Ka kohë që Zaimina Vasjari nuk është aktive në muzikë, porse ajo vazhdon të përcillet nga fansat e saj të shumtë.

Këngëtarja e shndërruar në sipërmarrëse numëron afro 600 mijë ndjekës në Instagram, ku publikon imazhe të ndryshme që shpesh vënë në plan të parë dukjen e saj.

Gjatë fundjavës, ajo ja sjellë disa fotografi në të cilat shfaqet si bionde duke i pyetur fansat e saj se cilën dukje e preferojnë.

“Ta mbyll vitin brune apo zeshkane”, është pyetja që ua ka drejtuar ndjekësve të saj të shumtë.

Imazhet kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqime dhe Zaimina si rëndom, spikat me dukjen e saj.

Postime të ngjashme

“My love story”, një mega emision së shpejti në ekran

T E

“Tërmet” në familjen mbretërore/ Sonte transmetohet intervista e princit Harry dhe gruas së tij amerikane Meghan Markle

T E

Ylli i YouTube, Zoe Sugg njofton se është shtatzënë për herë të parë

S.B.

Pyetet nëse planifikon të martohet së shpejti, Eni Koçi: Dasma nuk shqyrtohet fare si opsion në këtë periudhë

S.B.

Gjira: Ata që bëjnë muzikë të vërtetë kanë pak klikime, nuk e bëjnë për vëmendje

S.B.

Fero lanson këngën e re “Krenaria”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...