Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Me një fotografi atraktive në bikini, Genta Ismajli vë në pah trupin e saj të formësuar

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, ku në të shumtën e rasteve shfaqet në krahët e të dashurit, Huseyin Usta.

Së fundmi, këngëtarja me prejardhje nga Gjilani publikoi një fotografi në rrjetin social Instagram, ku shfaqej me bikini dhe trupin e formësuar.

Duke treguar mallëngjimin e saj për muajt e verës, Genta njëherësh vuri në pah linjat e saj trupore, të cilat janë rezultat i përkushtimit të saj në palestër.

Fotografia e publikuar nën filtrat bardhë e zi ka marrë vëmendjen e shumë prej ndjekësve të saj, të cilët e kanë komplimentuar bukuroshen për vijën trupore.

Genta dhe i dashuri i saj përndryshe tash e sa kohë po bëjnë një jetë mes Zvicrës, Kosovës dhe Turqisë.

Vitin e kaluar ata deklaruan se gjatë 2021-s kanë planifikuar që të organizojnë dasmën e tyre pas një lidhej gati dy vjeçare.

Postime të ngjashme

Java e ardhshme vendimtare për të ardhmen e Jerome Boateng

D V

Kelly Brook më e lumtur se kurdoherë: Me kohë e kupton se pamja nuk është aq e rëndësishme

D V

Netflix publikon fotografinë e parë të Imelda Staunton si Mbretëresha Elizabeth II

D V

Boris dhe Carrie Johnson presin fëmijën e dytë së bashku dhe të shtatin për kryeministrin

D V

Mila Kunis është penduar që nuk e lejoi bashkëshortin Ashton Kutcher të udhëtonte në hapësirë

D V

“Kam nevojë të qetsoj mendjen e shpirtin…”, Kejvina Kthella paralajmëron largimin nga Instagrami

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...