Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Me një fotografi sensuale, Fjolla Morina uron që 2021 të jetë plot suksese

Fjolla Morina ka qenë ndër kryetemat e faqeve rozë gjatë këtij sidomos për jetën e saj private.

Këngëtarja bëri bujë të madhe, pasi ishte kapur me armë në Shqipëri dhe është akuzuar për armëmbajtje pa leje.

Më pas, ajo u përfol për lidhjen e saj me biznesmenin Fisnik Syla që është një lidhje serioze dhe çifti bëri hapin e madh.

Që atëherë, ata janë të pandashëm dhe i shohim me dedikime dhe fotosesione të përbashkëta.

Ndërsa duke publikuar një fotografi nga je set i ri fotografik, Fjolla ka zgjedhur të flasë për sfidat që i kaloi njerëzimi gjatë vitit 2020 duke dhënë edhe një urim për vitin pasues.

“2020 ishte sfidues, prandaj ju uroj të gjithëve një vit plot suksese, 2021”, ka shkruar këngëtarja.

Postime të ngjashme

“Unë jam këngëtarja dhe arkitektja më e suksesshme”, Tayna tregon afirmimet që mbante në dhomë para se të bëhej e famshme

S.B.

“Square” blen shumicën e aksioneve të “Tidal”, Jay-Z vihet në Bordin e drejtorëve

S.B.

Adele ndahet zyrtarisht nga ish-bashkëshorti Simon Konecki, pas dy vitesh procedura gjyqësore

S.B.

I dashuri i deritanishëm i Rita Orës, Romain Gavras konfirmon se është ndarë nga këngëtarja

S.B.

Çmenduria e Ibrahimovicit në “Sanremo”, suedezi udhëtoi 60 kilometra me motorin e një tifozi të Milanit për të arritur në festival pasi ngeci në trafik

S.B.

Ermal Meta shkëlqen në “Sanremo 2021”, renditet i pari në listën e interpretuesve të gjysmëfinales

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...