Me një portret familjar, Teuta Krasniqi shprehet falënderuese në ditëlindjen e saj

Teuta Krasniqi feston ditëlindjen e 39-të dhe me këtë rast ka marrë urime të shumta nga familjarë dhe miq.

 

Me këtë rast nuk ka munguar edhe një festë familjare për aktoren, e cila është shprehur shumë falënderuese për bekimin e saj.

“Faleminderit Zot, 39 vjet të shëndetshme, e bekuar me familje të shëndoshë dhe shumë miq të dashur”.

https://www.instagram.com/p/CR1fGdgLeqX/?utm_source=ig_web_copy_link

“Faleminderit miq për çdo urim tuajin. Paçim gjithmonë arsye, që të festojmë me familjet tona. Shumë përqafime nga unë”, ka shkruar Teuta në një postim në Instagram.

E njohur për interpretime të shumta në skenë, seriale dhe filma, Teuta Krasniqi lindi më 27 korrik të vitit 1982.

Related posts

Ronela Hajati shfaqet në formë të mirë nga pushimet

D V

Beyonce vë në pah këmbët e tonifikuara me një fustan të shkurtër të gjelbër

D V

Vesa Luma shpreh ngushëllime për familjarët e viktimave të aksidentit në Kroaci

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More