Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Me një pozë atraktive nga vetura e saj luksoze, Morena vë në dukje ndryshimin e saj të ri

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është gjithmonë shumë e përfolur për paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

Shpesh ndryshimet e saj të mëdha në dukje komentohen në masë të madhe nga fansat, e njëlloj ka ndodhur edhe me imazhin e fundit që ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

Morena ka publikuar së fundmi për fansat një fotografi, ku shfaqet mjaft atraktive teksa pozon me stilin e ri të flokëve të prera shkurt.

Në dorë, ajo mban qenin e saj, ndërsa duket mjaft tërheqëse teksa promovon luksin që ajo gëzon brenda veturës së saj, ku edhe është realizuar fotografia.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për ndryshimin e ri.

Ndërkohë, përsa i përket muzikës, bukuroshja Taraku është duke vazhduar të shijojë suksesin e projektit të saj muzikor më të findit “Alexander”, që është pritur mirë nga fansat e saj.

Postime të ngjashme

“S’je me ket zemer, smi sheh mo syt”, Enca ndan fotografi nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Muslija

Gashi ndan sekuenca të këngës me motive kombëtare

Lea Muslija

Louis Walsh pretendon se Britney Spears ishte duke marrë ‘shumë ilaçe’ gjatë “X Factor USA 2012”

Lea Muslija

Dafina Zeqiri vazhdon duke shpërndarë mesazhe motivuese për fansat

Lea Muslija

Fotografohet puthja plot pasion e JLo dhe Ben Affleck

Lea Muslija

Dakota Johnson filmon “Persuasion” me Nikki Amuka-Bird në Salisbury

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...