Me një pozë që ngacmon imagjinatën, Ana Kabashi tregon ditën e lansimit të këngës “Sa kem pi”

Ka kohë që Ana Kabashi e ka paralajmëruar këngën e re, ndërsa tashmë e ka caktuar ditën e publikimit.

 

Realizimi i ri muzikor pritet të kompletohet nga ana vizuale me një videoklip, ku padyshim që këngëtarja do t’i vë në plan të parë hiret e saja.

Kënga e re e Anës mban titullin “Sa kem pi” dhe do të lansohet ditën e premte.

(Foto: Instagram/annakabashi)

Porse për ta paralajmëruar projektin e ri muzikor, këngëtarja e ka publikuar një fotografi që ngacmon imagjinatën.

Bukuroshja e ka publikuar një fotografi nga bregdeti e veshur me bikini të zeza duket treguar figurën e admirueshme trupore. 

Related posts

Samanta merr vëmendjen me pozat e reja

D V

Dukagjin Lipa tregon eksperiencën unike nga mbrëmja në Pallatin e Brigadave: Faleminderit që na bëtë të ndihemi si pjesë e familjes suaj

D V

Mick Jagger theu rregullat e karantinës për të ndjekur ndeshjen e Anglisë në gjysmëfinale, gjobitet me 11.7 mijë euro nga autoritetet britanike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com