Me pamje nga bregdeti i Shëngjinit, Rama uron një ditë të mbarë

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me pamje nga bregdeti i bukur i Shëngjinit. Me rërën e ngrohtë, detin dhe qindra pushuesit që shijojnë verën në Shëngjin, kryeministri i ka uruar të gjithëve një ditë të mbarë.

 

Videoja në të cilën paraqiten pishat pranë detit dhe dallgët që përplasen në rërë është e shoqëruar me një melodi relaksuese që i ngjason pamjes së natyrës.

“Mirëmëngjesi dhe me këtë panoramë nga plazhet e Shëngjinit, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan kryeministri në rrjetin e tij social Facebook.

https://www.facebook.com/watch/?v=3043800282610389

Related posts

Edi Rama për arrestimin e kryebashkiakut të Lushnjes: Të përgjigjet vetë para drejtësisë

N E

Parlamenti voton kreun e AMA/ Armela Krasniqi u zgjodh me 83 vota. BE kërkoi shtyrjen për në shtator

D V

Gjenden dy predha në ujërat e lumit Buna

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More