Agjencia Zhurnal.mk

Me pamje si të ishin motra, Shyhretja dhe Engji sapo publikuan këngën e re

‘Vallja e nuses’ është projekti që bëri bashkë prapë dy bilbilat e këngës shqipe.

Është kjo këngë e sapo publikuar nga Shyhrete Behluli dhe vajza e saj, Engjëllusha, përcjell ORAinfo. Padyshim që veshjet e tyre morën gjithë vëmendjen dhe me këto pamje ato po duken sikur të ishin motra.

Duket se kjo do të jetë një hit i ri i dasmave të kësaj vere.

Këngën mund ta ndëgjoni duke klikuar këtu.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...