Agjencia Zhurnal.mk

Me poza provokuese, Melinda Ademi po paralajmëron diçka të re

Melinda Ademi është futur fuqishëm në tregun muzikor, ku projektet që ajo po realizon po pëlqehen shumë, edhe pse një pjesë e madhe e tyre janë ‘diss-a’, shkruan GazetaBlic.Reperja ka realizuar një fotosesion së fundmi, para aparatit fotografik të Agon Gjinovcit, ku me një veshje shumë-ngjyrëshe, e shtrirë në dysheme, Melinda po duket e përsosur.Fotosesion ky që duket të jetë pjesë e shkëputur nga ndonjë projekt i saj të cilin pritet t’a lansojë.

Melinda Ademi vetëm pak javë më parë publikoi projektin “Pika pika”, ku pjesë e klipit ishte dhe aktori “Vedat Osmani” me rolin e Teta Gjylit.
“Pika pika” ashtu si projektet e fundit, kishte pjesë ku Melinda kishte thumbuar Taynan.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...