Agjencia Zhurnal.mk

Desktop Under Menu 1

Desktop Under Menu 2

Me pozë atraktive para pasqyrës, Dafina tregon ndryshimin e radhës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është duke tash e sa kohë në albumin e saj të ri, të cilin e ka paralajmëruar se do ta publikojë së shpejti për fansat.

Ajo ndërkohë vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, këngëtarja publikoi për ndjekësit e saj një fotografi mjaft atraktive, duke pozuar para pasqyrës me modelin e ri të flokëve.

Teksa në vë në dukje rastat, Dafina nuk heziton të vërë në pah linjat e saj atraktive trupore, për të cilat komplimentohet gjithmonë.

Ajo nuk ka bërë të ditur nëse ky ndryshim drastik në dukje është realizuar me qëllim xhirimin e një klipi të ri, megjithatë sido që të jetë duket bukur dhe është komplimentuar nga fansat e shumtë.

Përndryshe, kënga e fundit që ajo solli për fansat e saj ishte “A je pendu”, e cila është pritur mirë nga publiku shqiptar.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...