Me syze dielli, mbretëresha Elisabeth 95-vjeç fotografohet duke drejtuar makinën e saj luksoze

E veshur me një bluze të bardhë me trëndafila, një jelek dhe syze dielli Mbretëresha Elisabeth, është fotografuar teksa po drejtonte makinën e saj luksoze, të tipit “Range Rover”.

 

Edhe përse 95 vjeç, mbretëresha duket në formë dhe nuk ka nevojë për një shofer që të kryejë punët e saj të përditshme. Mbretëresha po udhëtonte drejt “Word Farm” në Sandringham për të shijuar ditën e saj pranë pasionit të saj që janë kuajt.

Related posts

Momenti kur krokodili kap dronin që po i fluturonte mbi kokë, i del tymi nga goja kur fillon ta përtypë atë

D V

Të lodhur nga jeta në Londër, shpenzuan 15.500 funte që minibusin ta shndërrojnë në shtëpi me rrota – çifti britanik kursyen nga 3.500 funte në muaj

D V

Mahniten turistët nga shfaqja e dritave në zonën “Harry Potter” në “Universal Studios” në Peking

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More