Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Me vallëzim provokues në TikTok, Bebe Rexha ngacmon imagjinatën e fansave duke shfaqur format e bujshme trupore

Bebe Rexha është aktualisht shqiptarja më e ndjekur në rrjetin social TikTok, me plot 5.6 milionë ndjekës.

Ajo lë prapa në këtë rrjet social edhe Dua Lipën e cila ka 4.9 milionë dhe Rita Orën me Ava Max, të cilat kanë nga 1.1 milion ndjekës secila.

Rexha ndan shpesh me ndjekësit në TikTok video të ndryshme nga përditshmëria, ku nuk mungojnë në të shumtën e rasteve edhe postimet me përmbajtje provokuese.

Një gjë të tillë e ka bërë në videon e fundit të ndarë me ndjekësit, ku shfaqet duke vallëzuar, teksa vënë fokus të pasmet e saj atraktive.

Këngëtarja shqiptare është shfaqur duke vallëzuar nën ritmet e këngës “Buss It” të Erica Banks, ndërsa videoja mendohet se është xhiruar në prapaskenat e xhirimeve të klipit të saj të ri.

@beberexha

Once again late to a trend. Booty still growing though 💁‍♀️

♬ Buss It – Erica Banks

Bebe Rexha shquhet për format e bujshme trupore, për të cilat shpesh edhe komentohet në rrjetet sociale.

31-vjeçarja thotë se është mjaft e dedikuar ndaj palestrës, por është edhe adhuruese e madhe e ushqimit, ndaj nuk ndalon së ngrëni gjëra që asaj i pëlqejnë.

Postime të ngjashme

“Kam nevojë të qetsoj mendjen e shpirtin…”, Kejvina Kthella paralajmëron largimin nga Instagrami

D V

Katër artistë bëhen bashkë për ti kënduar ‘Shkupit Dardan’

D V

“Mami është rikthyer”, Rina me poza unike në kuzhinë

D V

Lola Haradinaj tregon trupin peshk në fustanin e zi me shkëlqim

D V

Një tjetër lidhje jashtë “Për’puthen”! Ana Lleshi në një marrëdhënie me ish-konkurrentin

D V

Fotografitë me bikini që dëshmojnë se plakja ka ndaluar për J.Lo

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...