Me veshje sportive duke treguar format trupore, Fjolla Morina: Një grua e bukur dhe e pavarur është rrezik i përjetshëm

Ajo ka bërë rikthimin në rrjete sociale pas një kohe të gjatë.

Fjala është për këngëtaren e njohur, Fjolla Morina, e cila ditë më parë u lirua nga paraburgimi dhe me këtë rast i është kthyer edhe mediave sociale, gjegjësisht Instagramit.

E njëjta është aktivizuar me postime të ndryshme, teksa nuk mungon edhe me shkrime të llojllojshme.

Fjolla Morina (Foto: Instagram)

Së fundmi, zeshkania ka sjell disa poza provokuese në tuta sportive duke theksuar format trupore.

“Një grua e bukur dhe e pavarur është rrezik i përjetshëm”, kanë qenë fjalët krahas postimit.

Reagimet në komente kanë qenë të shumta, disa prej të cilëve e kanë ngacmuar edhe për çështjen e fundit.

Fjolla Morina (Foto: Instagram)

Ai këto ditë është komentuar edhe për një ndarje nga partneri i saj, biznesmeni Fisnik Syla.

Sidoqoftë, nuk ka pasur një konfirmim akoma nga ana e dyshes.

Related posts

Kim Kardashian i dhuron Stephanie Shepherd një çantë 25 mijë dollarëshe për ditëlindje

D V

Modelja e njohur në pritje të foshnjës së dytë me bashkëshortin e saj

D V

Ava Max publikon këngën e re “Sad boy” në bashkëpunim me Jonas Blue, R3HAB dhe Kylie Cantrall

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More