Agjencia Zhurnal.mk
Auto

Me vetëm 50 kilometra të kaluara, shitet Honda S2000

Zhurnal Ads

Praktikisht një makinë e re.

Honda S2000 do të dalë në ankand në janar dhe historia e kësaj makine është jashtëzakonisht interesante, transmeton Telegrafi.

Hedi Sirinkone bleu këtë makinë në Nju Jork, dhe në atë kohë i kishte vetëm 38 km të kaluara, dhe më vonë kaloi vetëm 16 km me të.

Rreth njëzet vjet më vonë, ai vendosi të shesë makinën dhe ajo do të dalë në ankand “Mecum Auctions” dhe do të shfaqet midis 7 dhe 17 janarit 2021.

Hedi Sirinkone do të donte që makina të shitej për 150,000 dollarë dhe sipas parashikimeve të caktuara, ajo mund të merr “vetëm” 70,000 dollarë.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Volkswagen Motorsport po mbyllet

S.B.

Ferrari shpalos modelin e veçantë të garave

S.B.

Risia në Kinë – Taksi robot

admin

Ky është luksi i jashtëzakonshëm i Mercedes S-Class 2021

admin

Audi prezanton A3 Sportback 30 G-Tron

admin

BMW iX elektrik debuton me 500 kuajfuqi e teknologji shumë të avancuar

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...