Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Me veturë shtypi këmbësorin 35-vjeçar nga Shkupi, me lëndime të rrënda dërgohet në Klinikë

Dje në Shkup është shtypur këmbësori dhe është dërguar në spital me lëndime të rrënda trupore.

Në datën 10.02.2021 në orën 08.10 është denoncuar se në udhëkryqin nga rr. “Vasill Gjorgov” dhe rr. “Sharski odred” në Shkup, automjeti i udhëtimit “Fiat Tipo” me targa të Shkupit, i drejtuar nga M.T.(65) nga Shkupi, ka goditur këmbësorin B.T.(35) nga Shkupi – informojnë nga MPB.

Sipas denoncimit në aksident këmbësori ka marrë lëndime të rrënda trupore, të konstatuara në Kompleksin klinik “Nënë Tereza”.

Është kryer inspektim në vendin e aksidentit nga ekipi inspektues i SPB-Shkup.

Postime të ngjashme

Zbardhet rasti me mashtrim kompjuterik, kallëzime penale kundër katër personave nga Britania e Madhe

Z H

Dhuna në familje- Prokuroria e Gjakovës ka ngritur 71 aktakuza

D V

Vritet aksidentalisht një 13 vjeçar në Shqipëri

D V

Arrestohet një person i kërkuar me urdhërarrest ndërkombëtar

Z H

Në Shkup dje janë sanksionuar 11 shoferë nga të cilët 37 për vozitje të shpejtë

Z H

Në Lushnjë, vrasin kushëririn pas sherrit për tokat

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...