Agjencia Zhurnal.mk
Auto

Me veturë tërheq kamp-shtëpizën nëpër një autostradë në Britani, shoferi nuk e dinte që i ishte shfryrë goma – ndalet nga policia

Një video amatore e filmuar në një autostradë në West Midland të Britanisë së Madhe, shfaq momentin kur shoferi i një veture nuk e kishte vërejtur se rrota e kamp-shtëpizës që ai e tërhiqte me mjet ishte shfryrë dhe po rrezikonte tjerë në komunikacion.

Pronari i kam-shtëpizës u filmua duke lëvizur me shpejtësi të madhe nëpër autostradë, ani pse goma i ishte shfryrë dhe po e tërhiqte zvarrë.

E pasi që policët e trafikut vërejtën mjetin që tërhiqej që kishte të shfryrë rrotën, e ndaluan shoferin dhe i telefonuan një mjeti që do ta tërhiqte sigurtë deri në destinacion.

Pamjet e këtij momenti janë shpërndarë edhe nga vetë policia, me qëllim që të shërbej si leksion për shoferët tjerë që të jenë më të kujdesshëm kur tërheqin ndonjë mjet tjetër.

Postime të ngjashme

Auto-shkolla në Dubai që u mundëson kandidatëve të mësojnë ngasjen e veturës me Lamborghini dhe Rolls-Royce

Dafina Vidishiqi

Jeep feston ditëlindjen e 80-të

Dafina Vidishiqi

Sa është më e fuqishme Teslas Plaid sesa veturat me benzinë?

Dafina Vidishiqi

Ken Block shet Ford Hoonitruckun për një milion dollarë

Dafina Vidishiqi

Gronos është Mercedes-AMG G63 i Mansory

Dafina Vidishiqi

Filloi prodhimi i veturës së re Nissan Qashqai

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...