Agjencia Zhurnal.mk

Meda dhe Lulja shkëlqejnë në setin e ri

Janë një ndër çiftet më të pëlqyera shqiptare.

Meda dhe Lulja, me familjen e tyre të shëndoshë janë për shumëkë model për t’u ndjekur.

E dyshja, shpesh janë aktiv në rrjete sociale me fotografi të përbashkëta.

Së fundmi, ata kanë realizuar një set profesional fotografik të përbashkët ku shkëlqejnë krah njëri-tjetrit. /Prive.al

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...