Agjencia Zhurnal.mk

Meda me gruan nisin pushimet në Dubai, por çka po ndodh me Lulen

Këngëtari i mirënjohur, Mehdin Përgjegjaj dhe gruaja e tij , Lulja, po vazhdojnë të jenë tejet të përfolur në publik.

Çifti këtë kohë kanë shkuar të kalojnë pushimet në Dubai, përcjell ORAinfo.Nga atje, Meda ka publikuar një foto ku shihen të përqafuar me njëri-tjetrin.

E ajo që mori gjithë vëmendjen janë padyshim kilogramët e tepërt të Lules.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...