Agjencia Zhurnal.mk

Meda publikon video me bashkëshorten dhe djalin teksa shijojnë pushimet në Dubai

Meda ka zgjedhur Dubain për të pushuar.

Këngëtari Meda së bashku me familjen e tij po shijojnë pushimet në Dubai, shkruan lajmi.net.Nga atje të dy kanë publikuar imazhe të ndryshme e para pak minutash Meda e publikoi një video ku shfaqen me djalin e tyre të vogël.

“Me sugarin tonë”, ka shkruar ai pranë publikimit të videos.

Ndryshe kujtojmë se Meda e ka pasur verën e ngarkuar me data, e edhe për festat e fundvitit ka punuar pa ndalë, andaj duket se edhe e ka merituar një pushim të tillë me më të dashurit.

View this post on Instagram

Me sugarin tonë👑 @luljeta_pergjeqaj ❤️

A post shared by Meda (@mehdin_pergjecaj) on

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...