Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Meda sot feston ditëlindjen e 42-të

Për këngëtarin e zhanrit popullor sot është një ditë e veçantë.

Mehdin Përgjeqaj apo siç njihet në estradë Meda sot feston ditëlindjen.

Këngëtari i shumë pëlqyer nga publiku për dasma dhe ahengje familjare ka lindur me 15 qershor në vitin 1979 dhe sot mbush 42 vite.

Ishin familjarë dhe miq të Medës të cilët zbuluan se ai sot ka ditëlindjen duke e uruar me fotografi në rrjete sociale.

Prej urimeve të shumta, kishte edhe prej artistëve të estradës të cilët i uruan më të mirat në jetën e tij.

Postime të ngjashme

Rina ndan pamje elegante para koncertit me fustanin e kuq

D V

“Çfarë do njeriu më shumë nga jeta”, Luana vjen me foto në bikini në Jug të Shqipërisë

D V

Tayna po sjell projektin e ri “Taka”

D V

Nora Istrefi shfaqet plot stil duke vënë në fokus këmbët

D V

Loredana shfaqet në bikini teksa luajnë tenis me reperin Dardan

D V

Xhensila na vjen keq, por Tea e veshi e para! Dy vajzat bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...