Mediat maqedone / Hristijan Kostov do jetë ministër i shëndetësisë?

Shkup, 10 shtator – Disa media maqedone shkruajnë se Dr. Hristijan Kostov do te jete ministri i ri i shëndetësisë. Sipas tyre, Kostov vjen nga Strumica dhe aktualisht është drejtor i SPSH ” Shtatori”.

 

Kostov vjen nga Strumica dhe aktualisht është drejtor i SPSH ” Shtatori”., Zhurnal tentoi ta konfirmon informacionin , por deri në ktë orë, asnjë përgjigje konkrete nga qeveria, shkruan Zhurnal.mk.

Related posts

Sot bëhet varrimi i disa prej viktimave të tragjedisë në Tetovë

N E

Moti gjatë ditës së nesërme në Maqedoni

D V

Filipçe: Do të insistoj në qasje institucionale, analizë të saktë dhe kontroll në lidhje me vizitat në spitalin modular në Tetovë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More