Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Meg Ryan, aktorja që rrënoi bukurinë natyrore me ndërhyrje estetike

Aktorja hollivudiane, Meg Ryan, emri i vërtetë Margaret Mary Emily Anne Hyra, sot (19 nëntor) feston ditëlindjen e 59-të.

Ajo u bë e njohur me rolet e filmave në fillim të viteve të nëntëdhjeta, si “When Harry Met Sally”, “Top Gun”, “Romance in Seattle” e “When a Man Loves a Woman”.

Për shkak të pamjes së pafajshme në fillim të karrierës së saj, ajo fitoi pseudonimin ‘karamelja amerikane ’, por e humbi atë kur filloi të eksperimentonte me procedurat kozmetike dhe botoks – transmeton KP.

Aktorja u martua me kolegun Dennis Quaid në vitin 1991, me të cilin bashkëpunoi në disa filma. Ai luftoi me varësinë nga opiumi gjatë gjithë marrëdhënies dhe martesës së tyre, dhe në vitin 1992 ata patën një djalë, Jack.

Martesa e tyre zgjati deri në vitin 2001, kur u divorcuan pasi Meg ra në dashuri me Russell Crowe, një koleg nga skenari i trillerit “Proof of Life”.

Lidhja e saj e re nuk zgjati shumë dhe Meg pati edhe disa afera të reja të dashurisë me aktorët John Cusac, Breckin Meyer dhe modelin Travis Fimmel.

Ajo prishi fejesën e saj me muzikantin John Mellencamp vitin e kaluar, me të cilin ishte në një lidhje nga 2010 në 2014, dhe pastaj përsëri nga 2017.

Ajo është një nga shembujt kur ndërhyrjet estetike kanë shkuar keq dhe një shembull i vërtetë se si shkatërrohet bukuria natyrore me korrigjime estetike dhe plastike.

Postime të ngjashme

Taylor Swift ripërpunon albumin “Red”

Lea Muslija

Pushimet nuk kanë të mbaruar për Alketa Vejsiun

Lea Muslija

Rita Ora sjell imazhe nga ndeja e organizuar për komunitetin LGBTI, e ftuar edhe artistja e njohur

Lea Muslija

Sara feston ditëlindjen, kështu zgjodhi ta urojë Ledri

Lea Muslija

Djali i David Beckham bën xhiro me “Maserati” 65 mijë funtash rrugëve të Londrës

Lea Muslija

Jay-Z padit ish-bashkëpunëtorin e tij, shkak albumi “Reasonable Doubt”

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...