Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly marrin vëmendje me dukjen në Las Vegas

Ata u takuan për herë të parë në fillim të vitit 2020, kurse filluan romancën në maj.

Dhe Megan Fox së bashku me Machine Gun Kelly nuk po ndalen duke bërë dalje publike, ku po shfaqen tejet të lumtur, shkruan Daily Mail.

Çifti zgjodhi të paraqitej në “UFC 200” në Las Vegas, derisa morën vëmendje të madhe me stilin.

34-vjeçarja kishte të veshur një bundë, derisa flokët e lakuara i kishte lënë të lira mbi supe.

Në anën tjetër, Machina kishte eksperimentuar sërish me flokë, teksa kësaj radhe i kishte me ngjyrë gjelbër.

Kur morën vesh se po fotografohen nga paparacit, që të dy filluan të marrin poza para kamerës.

Postime të ngjashme

Taylor Swift ripërpunon albumin “Red”

Lea Muslija

Pushimet nuk kanë të mbaruar për Alketa Vejsiun

Lea Muslija

Rita Ora sjell imazhe nga ndeja e organizuar për komunitetin LGBTI, e ftuar edhe artistja e njohur

Lea Muslija

Sara feston ditëlindjen, kështu zgjodhi ta urojë Ledri

Lea Muslija

Djali i David Beckham bën xhiro me “Maserati” 65 mijë funtash rrugëve të Londrës

Lea Muslija

Jay-Z padit ish-bashkëpunëtorin e tij, shkak albumi “Reasonable Doubt”

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...