Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly nuk mund të fshehin lumturinë, derisa shijojnë darkën romatike në Santa Monica

Me një vajzë të re në krah dhe albumin e suksesshëm, Machine Gun Kelly ka shumë arsye për të qenë i buzëqeshur.

Gjatë ditës së premte, çifti i njohur janë parë duke shijuar darkë romantike në Santa Monica, shkruan Daily Mail.

Ata kanë bërë gjashtë muaj së bashku, teksa lumturia dhe buzëqeshjet në fytyrat e tyre janë të pashmangshme.

Në këtë gjendje kanë qenë edhe gjatë daljes së tyre nga një restorant, ndërsa u drejtuan në makinë.

Dyshja sikurse edhe herëve të tjera, kanë qenë të veshur me plot stil, teksa u përqafonin mes vete.

Ditë më parë para kësaj ngjarje, ish-bashkëshorti i Megan, Brian ka deklaruar se janë ndarë në mënyrë paqësore.

Aktorja dhe Brian kanë kontakte të mira, për shkak të kujdesit të përbashkët për tre fëmijët e tyre.

Postime të ngjashme

Përse Jennifer Lopez është ndarë nga Alex Rodriguez?

S.B.

Afërdita Dreshaj rrëfen njohjen me Jakub Kindl dhe flet për sekretin e një martese të lumtur: Ne e përkrahim njëri-tjetrin në çdo gjë

S.B.

Pas vdekjes së Princit Filip, kush do të trashëgojë titullin Duka i Edinburgut?

S.B.

William dhe Harry u panë duke biseduar me njëri-tjetrin në varrimin e Princit Filip, bashkohen për herë të parë që pas largimit të Princit nga familja mbretërore

S.B.

Kate Middleton në varrimin e Princit Filip shfaqet me një gjerdan diamanti të Mbretëreshës Elizabeth II dhe Princeshës Diana

S.B.

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...