Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Megan Fox shihet pa maskë mbrojtëse, pasi hodhi poshtë aludimet se është kundër tyre

Aktorja e njohur, Megan Fox, është parë pa maskë mbrojtëse në një paraqitje të fundit.

Një veprim i tillë prej saj vjen pasi ajo hodhi poshtë aludimet, ku thuhej se Megan ishte kundër maskave, shkruan Daily Mail.

34-vjeçarja ditën e djeshme (e hënë) u pa në Clabasas, ndërsa nuk kishte respektuar rregullin antiCOVID.

Me një veshje plot stil, Megan padyshim që mori vëmendjen e audiencës, derisa theksoi edhe tiparet e formësuara trupore.

Ylli kishte përshtatur një bluzë dhe pantallona të zeza, kurse mbi kishte hedhur një xhaketë të përziera me nuancë të gjelbër.

Fytyra e saj ishte e tëra me makijazh, ndër buzët kësaj radhe kishte zgjedhur t’i bëjë të kuqe.

Ndërkaq, Fox në një deklaratë në rrjete sociale ka deklaruar se nuk është kundër vendosjes së maskës, ani pse nuk kishte vendosur të tillë.

Postime të ngjashme

Qerpikë të mëndafshtë me volum rus Lash to lash

S.B.

Ronela Hajati së shpejti lanson albumin “Rron”, pas 20 vitesh karrierë

S.B.

Melisa Lleshi paralajmëron projektin e ri muzikor

S.B.

Dafina Zeqiri sjell pamje teksa shihet duke shkëmbyer puthje me DJ Geek

S.B.

32 vjet më vonë, Murphy kthehet në “Coming 2 America”

S.B.

Jessie J konfirmon lidhjen e re

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...