Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Megan Thee Stallion fokuson linjat trupore e veshur me robdishan

Ajo trazoi një numër të konsiderueshëm të fansave përmes paraqitjes në këngën “WAP” me Cardi B.

Si duket, reperja Megan Thee Stallion nuk e ka ndërmend të ndalet me pozat provokuese, shkruan Daily Mail.

Zeshkania përmes rrjeteve sociale po mban të azhurnuar fansat e saj, të cilët po e përkrahin vazhdimisht.

25-vjeçarja së fundmi është shfaqur vetëm me robdishan, ndërsa ka theksuar gjoksin e saj të formësuar.

Flokët e gjata ajo i ka lënë të lira mbi super, kurse makijazhin e kishte mjaft të rëndë me copëza gur shkëlqyes në sy.

Poza të tilla vijnë pasi ajo foli hapur për incidentin që ndodhi me Tory Lanez, ku ky i fundit e qëlloi me armë në këmbë. /Telegrafi/

Postime të ngjashme

Ylli i YouTube, Zoe Sugg njofton se është shtatzënë për herë të parë

S.B.

Pyetet nëse planifikon të martohet së shpejti, Eni Koçi: Dasma nuk shqyrtohet fare si opsion në këtë periudhë

S.B.

Gjira: Ata që bëjnë muzikë të vërtetë kanë pak klikime, nuk e bëjnë për vëmendje

S.B.

Fero lanson këngën e re “Krenaria”

S.B.

Ermal Meta zë vendin e tretë në edicionin e 71-të të “Sanremos”

S.B.

Britney Spears dhe Sam Asghari me plane për t’u bërë prindër?

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...