Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Megan Thee Stallion i futet botës së modës, 1.2 milion shitje që ditën e parë

Rep artistja amerikane ka lansuar linjën e parë personale.

Megan Thee Stallion Reperja e famshme amerikane, tashmë i është futur botës së modës, shkruan lajmi.net.

Ajo ditë më parë lansoi linjën e parë personale të xhinsave, duke filluar në mënyrë mjaft të sukseshme.

Plot 1.2 milionë dollarë ka bërë shitje në 24 orët e para koleksioni i Meg, duke u bërë e ditur s eky koleksion ishte një sukses total.

Reperja hyri në Instagram për të thënë se veshjet e saj i përshtaten formave dhe madhësive të ndryshme trupore, prandaj mund të vishen nga trupa të ndryshëm./Lajmi.net/

Postime të ngjashme

Ledri Vula me urim të veçantë për babanë

Dafina Vidishiqi

Anastasia zbulon shumë me bikini të vogla në imazhin nga jahti

Dafina Vidishiqi

Angelina Jolie fotografohet me gjashtë fëmijët në aeroport pas udhëtimit për ditëlindje

Dafina Vidishiqi

Daut Haradinaj zgjedh fjalët më të mira për të uruar bashkëshorten

Dafina Vidishiqi

“Ditari”, kënga më e re nga Remzie dhe Nexhat Osmani

Dafina Vidishiqi

DJ Geek nuk përmbahet, shikojeni çfarë i bën Dafinës në plazh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...