Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Meghan Markle dhe Princi Harry në pritje të fëmijës së dytë

Meghan Markle dhe Princi Harry, tashmë do të bëhen prindër për herë të dytë.

Lajmin e madh e ka bërë të ditur një përfaqësues i çiftit, të cilët për momentin janë duke jetuar na Kaliforni, shkruan Daily Mail.

Ata janë duke u përgatitur djali i tyre, Archie, shumë shpejtë të ketë një motër apo vëlla.

“Ne mund të konfirmojmë se Archie do të bëhet vëlla i madh. Duka dhe Dukesha e Sussex po presin fëmijën e dytë”, thuhet për dyshen.

Ndërkohë, edhe një fotografi e çiftit është publikuar, derisa Meghan shihej me barkun e rrumbullakosur.

Derisa merrnin poza në një ambient madhështor, Princi Harry është parë duke mbajtur kokën e bashkëshortes në prehër.

Kjo vjen pasi 39-vjeçarja pas një artikulli në New York Times, ku thuhej se Meghan ka humbur fëmijën e dytë.

Postime të ngjashme

Linda Halimi tregon se si i kalon netët e nxehta të verës

D V

Tayna pozon me këmbën lart në mur

D V

Gjon Muharremaj me koncer në Kosovë të shtunën

D V

Katy Perry duket elegante me fustan të zi me mëngë të gjera teksa shihet me Orlando Bloom në Capri

D V

Lindsey Pelas josh ndjekësit duke vënë në pah linjat trupore

D V

Secila më e bukur se tjetra, Izabel Goulart dhe Alessandra Ambrosio të mrekullueshme me pozat nga plazhi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...