Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Meghan Trainor dhe Daryl Sabara presin në jetë fëmijën e tyre të parë

Këngëtarja e njohur, Meghan Trainor, është bërë nënë për herë të parë.

27-vjeçarja së bashku me bashkëshortin, Daryl Sabara, tashmë kanë pritur fëmijën e tyre në jetë, shkruan Mirror.

Këtë e kanë bërë të ditur gjatë ditës së sotme (e diel), derisa vogëlushi kishte lindur ditë më parë.

Duke ndarë disa imazhe në rrjete sociale, Meghan u shpreh se kjo ishte dhurata më e mirë për Ditën e të Dashuruarve.

“Jemi shumë të dashuruar, faleminderit Daryl për dhuratën më të mirë në jetë”, ka shkruar ajo.

Në fotografi ajo shihet të jetë e shtrirë në spital, teksa në krah mban djalin, që quhet Riley.

Postime të ngjashme

Kate Beckinsale nuk e ka takuar vajzën e saj për dy vite

D V

Ryva Kajtazi gati për dasma, shfaqet e rregulluar dhe me fustan unik

D V

Teuta Selimi e tepron me ‘photoshop’, duket krejt ndryshe

D V

“Sa shumë të kemi pritur bir” – Këngëtarja e njohur bëhet nënë, zbulon emrin e veçantë

D V

Dafina Zeqiri: Lutem kjo tragjedi të përfundojë me kaq, mos të ketë viktima tjera

D V

“Jam me zemër të thyer për humbjen e jetëve të vëllezërve dhe motrave kosovare”, reagon Elvana Gjata

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...