Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Megjithatë, kjo akoma nuk është pohuar e as mohuar nga dyshja e famshme e arenës ndërkombëtare.

Zhurnal Ads

Iggy Azalea është ndarë zyrtarisht nga babai i fëmijës së saj, Playboi Carti.

Reperja australiane, 30 vjeçare, konfirmoi lajmin të dielën duke postuar një mesazh të shkurtër në InstaStory.

“Ajo që doja të thoja natën e kaluar ishte se unë jam duke rritur djalin tim vetëm dhe nuk jam në një lidhje”, shkroi Iggy.

Iggy kishte lënë të kuptohet për ndarjen në postimet e fshehta në InstaStory vetëm disa orë më parë.

“Ju keni humbur një të vërtetë”, shkroi ajo, duke shtuar: “Njerëzit e marrin besnikërinë si të mirëqenë. Kjo është arsyeja pse unë preferoj të jem vetëm”.

Iggy dhe Carti, 24 vjeçar, (emri i vërtetë Jordan Terrell Carter) filluan të takoheshin në 2018 dhe kishin atë që shumë njerëz do ta përshkruanin si një marrëdhënie brenda dhe jashtë.

Çifti u nda për pak kohë në dhjetor të vitit të kaluar, me Iggy që deklaroi në Instagram se ajo ishte ‘beqare’.

Sidoqoftë, ata u pajtuan pak më vonë.

Në fillim të majit, TMZ njoftoi se Iggy dhe Carti kishin mirëpritur një djalë së bashku.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Vildane Zeneli pozon me bikini pranë pishinës, në fokus linjat trupore

admin

Projekti i parë si pjesë e Sony Music, ‘Si unë’ publikohet nga Tika

T E

Blero flet për problemin me Noizyn dhe Mc Kreshën, thotë se kurrë nuk do të bëjë bashkëpunim

admin

Cristiano Ronaldo ndan me fansat imazh të portretit familjar në ambient festiv

S.B.

Brad Pitt është ndarë nga modelja gjermane, Nicole Poturalski

S.B.

Dafina Dauti bën dedikimin prekës për vajzën pasi ish-bashkëshorti ia mori atë: Mund të më ndalojnë nga ti fizikisht, por s’mund të më ndalojnë të të dua

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...