Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Mel Gibson del pa maskë dhe nuk respekton distancën sociale

Mel Gibson ka injoruar masat anti-Covid të Kalifornisë duke shëtitur në Malibu pa maskë dhe duke mos respektuar distancën fizike.

Aktori i famshëm 65 vjeçar ishte në një park lojërash me fëmijët e tij të vegjël me ç’rast po rrinte shumë afër dhe po bisedonte me prindër të tjerë të cilët po ashtu nuk mbanin maska, shkruan Daily Mail.

Gibson ka nëntë fëmijë nga tri lidhje të ndryshme ndërkohë që në momentet kur është kapur nga paparacët pa maskë ai po kalonte kohë me dy fëmijët e tij më të vegjël, Lucia Gibson 11 vjeçare dhe Lars Gibson, katër vjeçar.

Postime të ngjashme

As që ua merr mendja, Olta Gixhari tregon arsyen e pazakontë pse nuk e zbulon identitetin e partnerit dhe djalit

D V

Një festë jo e thjeshtë, Meghan Markle po organizon ditëlindjen e saj me këtë person të veçantë

D V

Nëse një ditë Bora Zemani do të bëhet me vajzë, ajo do ketë një emër mjaft të veçantë!

D V

Alex Rodriguez flitet për një lidhje dashurie me Melanie Collins, derisa fotografohen së bashku përreth Talamanca Bay në Ibiza

D V

Scientologjia ia shkatërroi martesat dhe marrëdhënien me vajzën, por jo edhe karrierën e Tom Cruise

D V

Morena vjen në poza verore

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...