Agjencia Zhurnal.mk
Kulturë

Melania Trump me libër kujtimesh nga Shtëpia e Bardhë

Melania Trump po përgatitet të shkruajë një libër kujtimesh menjëherë pas largimit nga Shtëpia e Bardhë.

Moskokëçarja, që ka shkaktuar sarkazëm në rrjetet sociale dhe krahasime të pafavorshme me “Becoming”, kujtimet e Michelle Obama, është një ekskluzivitet i Page Six, kolona e thashethemeve në “New York Post”.

“Melania po zhvillon takime për të shkruar një libër me kujtime”, theksojnë burime anonime për gazetën e Rupert Murdoch.

“Dhe paratë e mbledhura do të jenë për ju. Një mundësi për të fituar diçka nga vetja”, shtojnë burimet.

“Donald Trump dyshohet se ka inkurajuar bashkëshorten e tij në projektin që, sipas burimeve, mund të çojë në një bestseller pasi tregu për librat Trump po lulëzon, pavarësisht nëse ndarjet janë pro ose kundër presidentit.

“Vetë Trump mund të rrëmbejë një kontratë disa milionë dollarëshe për një kujtim për katër vitet në Shtëpinë e Bardhë sapo mandati i tij të përfundojë”, sipas “New York Post”.

Postime të ngjashme

Ndërron jetë dirigjenti i njohur shqiptar, Milto Vako

S.B.

Botuesi i “Lancet” nxjerr në treg librin për Covid 19

B M

Tefta Tashko Koço përkujtohet në 110-vjetorin e lindjes

S.B.

Pullë e re postale me portretin e Parashqevi Qiriazit

S.B.

Vdes shkrimtarja e mbijetuar e Holokaustit, Ruth Klueger

admin

​33 vjetori i vdekjes së Lasgush Poradecit

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...