Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Melinda Ademi josh me pozat në veturën luksoze: Kush është për një xhiro

Rep-artistja e njohur, Melinda Ademi, vazhdon të jetë ndër më të përfolurat në faqet rozë.

Bukuroshja tashmë ka bërë të ditur se ka shkuar në Amerikë, aty ku edhe qëndron familja e saj ndër vite.

Pas suksesit me projektet muzikore, tashmë ajo po shijon kohën në vendin ku është rritur, duke sjellë edhe imazhe atraktive.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Melinda ka sjellë disa fotografi, me të cilat ka mahnitur fansat.

Ajo ishte e veshur në mënyrë sportive, derisa nuk ka lanë pa theksuar edhe tiparet e bujshme trupore.

“Kush është për një xhiro me Melindën”, ka shkruar ajo në përshkrim.

“Mëkatare” në anën tjetër është kënga saj e fundit, që rezultoi të jetë një hit i vërtetë.

Postime të ngjashme

Xhensila na vjen keq, por Tea e veshi e para! Dy vajzat bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje!

D V

Soni Malaj: Jam paragjykuar se jam nga Tropoja, më thonin maloke

D V

Rita Ora e nis ditën në bikini teksa shkruan se ka nisur ditën e lumtur dhe kjo është arsyeja

D V

“Urime ditëlindja dashni”, Ermira e uron Goldin për ditëlindjen e 35-të

D V

“Me shpirtin e shpirtit”, Anita pozon krahë Ramushit derisa argëtohen në koncertin e Elvana Gjatës

D V

Kendall Jenner merr makinën Porsche për një shëtitje

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...