Showbiz

Melinda Ademi mahnit me pozat e reja, merr vëmendje të madhe të fansave

Zhurnal Ads

Melinda Ademi është ndër rep-artistet shqiptare më me stil që ka pasur ndonjëherë estrada shqiptare.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë kështu imazhe të ndryshme nga përditshmëria dhe karriera muzikore.

Kësaj radhe ajo ka vendosur që të surprizojë fansat me sida imazhe atraktive, ku ka fokusuar linjat trupore, të cilat i komentohen në masë të madhe.

https://www.instagram.com/p/CF7ez7PDHsW/?utm_source=ig_web_copy_link

E veshur me një mini-fund të zi, bluza e shkurtër me të njëjtin dizajn i shfaqte asaj barkun e sheshtë, tipare këto të fituar përmes ushtrimeve.

“Çka do që bëj, është kaq e thjeshtë”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografive.

https://www.instagram.com/p/CFU2__0Dp6c/?utm_source=ig_web_copy_link

Ademi përndryshe është ende duke shijuar suksesin e këngën “X5”, që erdhi në bashkëpunim me reperin Gjiko.

Postime të ngjashme

Dua Lipa bëhet ambasadore e brendit ‘Puma’

S.B.

Georgina po qëndron në pjesën tjetër të rezidencës duke shmangur kontaktin me Ronaldon

admin

Lenny Kravitz duket për mrekulli në moshën 56 vjeçare, tregon sekretin e dukjes rinore

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...