Melinda Ademi ‘ndez’ rrjetin me fotografitë në bikini nga pushimet në Shqipëri

Melinda Ademi provokon me imazhet e reja.

 

Rep artistja, Melinda Ademi, ka forma të përkryera trupore dhe këtë e dëshmon çdo herë nëpërmjet imazheve që i poston ajo.

Së fundmi ajo publikoi disa fotografi nga fotosesioni i fundit ku dukej mjaft provokuese me bikini.

Melinda po pozonte për kamerën nga një nga plazhet e Shqipërisë teksa tregonte pasuritë e saj trupore duke pranuar komente pozitive nga fansat e saj në seksionin e komenteve.

Related posts

Dafina Zeqiri thotë se të gjitha fitimet nga albumi “Dafinë Moj” do të shkojnë për Shoqatën e Autizmit

D V

Kendall Jenner merr makinën Porsche për një shëtitje

D V

Enca publikon sot këngën e re “Suavele”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com