Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Melinda Ademi publikon një imazh nga fëmijëria pasi iu kërkua nga fansat

Reperja shqiptare, Melinda Ademi, vazhdon të jetë personazh tejet aktiv dhe i ndjekur në rrjete sociale.

Ajo së fundmi i është bashkuar njërës prej sfidave në Instagram, për të publikuar imazhe e video që ua kërkojnë fansat.

Në mesin e këtyre, i është kërkuar të publikojë një fotografi kur ka qenë në shkollë fillore.

“Ndonjë fotografi kur keni qenë në shkollë fillore”, ka qenë kërkesa e një ndjekësi, ndërsa nuk ka munguar një replikë nga 25 vjeçarja.

Në imazhin e hedhur në InstaStory, Melinda duket po aq e njëjtë sikurse tani – pa ndonjë ndryshim të madh në pamje.

Melinda është akoma duke shijuar suksesin e “Mëkatare”, e cila deri më tani ka kaluar shifrën e 11 milionë klikimeve në platformën YouTube.

Ademi momentalisht është në Amerikë, duke kaluar një kohë të mirë pranë familjes.

Postime të ngjashme

Nelly dhe e dashura Shantel Jackson ndahen pas një lidhje të gjatë

D V

Lorena Haliti dhe i dashuri i saj me pushime në Shqipëri, shoqërohet me prezantuesen Alketa Vejsiu

D V

Dafina Zeqiri nis xhirimet e videoklipit të ri

D V

Derisa po shijon pushimet në Kep Merli, Dua Lipa: Nuk dua të largohem kurrë

D V

Xhensila Myrtezaj merr vëmendje me stilin unik në imazhet e reja

D V

Producentja Vjosa Berisha tregon se është diagnostikuar me kancer, ndërsa përçon edhe një mesazh

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...