Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Melinda Ademi surprizohet nga miqtë për ditëlindjen e 25-të

Rap-artistja shqiptare, Melinda Ademi, ditën e djeshme (e enjte) festoi ditëlindjen e 25-të.

Me këtë rast, asaj i është organizuar një surprizë nga miqtë, me të cilët kalon një pjesë të madhe të kohës së saj.

Artistja nga Mitrovica njëherësh publikoi edhe një fotografi atraktive në rrjete sociale, me të cilën rrëmbeu vëmendje të madhe.

E njëjta shfaqet e veshur në një fustan të shkurtër, në të cilin po ashtu ka vënë në fokus linjat trupore.

“Është ditëlindja ime”, ka shkruar ajo.

Krahas fotografisë, urimet nuk munguan as nga kolegët dhe ndjekësit që numëron në Instagram.

Melinda përndryshe përgjatë kësaj kohe që është në skenë ka arritur të mbledh fansa të shumtë gjithandej dhe të shndërrohet në një nga reperet më të pëlqyera në treg.

Postime të ngjashme

Dua Lipa duket sensuale me veshjen ngjyrë portokalli për një ndejë në West Hollywood

Lea Muslija

Rozana Radi vjen me imazhe të ‘nxehta’ nga pushimet

Lea Muslija

Jennifer Garner u shfaq me humor të mirë ndërsa dilte për darkë me regjisorin JJ Abrams dhe Katie McGrath

Lea Muslija

Cheryl pranon se pushimi i saj një vjeçar nga rrjetet sociale ishte ‘gjëja më e mirë’ për të

Lea Muslija

Anastasia Karanikolaou vë në plan të parë barkun e tonifikuar derisa arrin në një ditëlindje

Lea Muslija

Në romancën me J.Lo, Ben Affleck nuk harron të iu dedikojë kohë edhe fëmijëve

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...