Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Melinda Ademi tregon se kujt i është dedikuar kënga “Mëkatare”: Unë di të bëjë gjithçka, nuk do të ndalem për asnjë moment

Një tjetër këngë e publikuar gjatë këtyre ditëve dhe që po pëlqehet mjaft shumë është prurja e re e artistes Melinda Ademi.

“Mëkatare” titullohet kënga e reperes së njohur, e cila për vetëm katër ditë ka grumbulluar afro tre milionë klikime në YouTube.

Ajo së fundmi ka treguar se kujt i është dedikuar kjo këngë dhe se nuk do ndalet së punuari për të gjithë përkrahësit e admiruesit e muzikës së saj.

“Kjo këngë është e dedikuar për të gjitha zemrat e thyera. Faleminderit për përkrahjen e madhe që po ma dhuroni, krenare me ju”.

“Dhe mos harroni Melinda di të bëjë gjithçka, nuk do ndalem në asnjë moment, gjithmonë do të ju argëtojë me muzikën time”, ka thënë ajo.

Theksojmë se Melinda përgjatë këtij viti ka qenë mjaft aktive me projekte muzikore, përkundër situatës së krijuar me COVID-19.

Postime të ngjashme

Vjen kënga kushtuar vendlindjes nga artisti Gjekë Dushaj

T E

Ditë zie për Flori Mumajesin, humb njeriun e afërt

S.B.

Anxhela Peristeri dhe Edona Llalloshi bëjnë ‘’xing’’ me veshjen e njëjtë

S.B.

Ardit Gjebrea fiton “betejën” me Covid-19, ja gjendja e tij shëndetësore

S.B.

Aktori i njohur francez, Depardieu po përballet me akuza për përdhunim

S.B.

Travis Scott: Vajza është frymëzimi më i madh në jetën time

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...