Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Melinda interpreton drejtpërdrejt refrenin e “Mëkatare”, nuk mungojnë lëvizjet joshëse

Javë më parë, Melinda Ademi e ka lansuar projektin më të ri muzikor, të cilin e ka titulluar “Mëkatare”.

Kënga u shoqërua me videoklip dhe tashmë është shndërruar në hit duke grumbulluar mbi katër milionë shikime në YouTube.

Dhe për një milion ndjekësit e saj në Instagram, reperja e ka interpretuar drejtpërdrejt refrenin e kësaj kënge.

Fillimisht, ajo kishte bërë një postim duke kërkuar 5.000 komente, në mënyrë që ta publikonte videon. Dhe meqë u kalua kjo shifër, ajo e postoi këndimin e saj.

Melinda ka marrë pëlqime dhe komplimente të shumta nga fansat, por edhe nga kolegët për këtë interpretim.

Postime të ngjashme

Martohet miliarderja MacKenzie Scott, ish-bashkëshortja e themeluesit të Amazonit

S.B.

Dolce & Gabbana kërkon 600 milionë dollarë nga dy blogerë amerikanë

S.B.

Adelina Emini i kushton këngë të ëmës për 8 Mars

S.B.

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti sjellin këngën e re

S.B.

Zbulohen emrat e artistëve pjesëmarrës në “Kënga Magjike 2021”

S.B.

Meghan Markle dhe Princi Harry zbulojnë se janë në pritje të një vajze

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...