Agjencia Zhurnal.mk

Melinda shfaqet simpatike nga karantina

Reperja Melinda Ademi ka filluar të jetë aktive në rrjetet sociale

Ajo ishte pritur që të jetë aktive në këtë fillim vit me këngë të reja, por Melinda Ademit duket se ato projekte duhet t’i shtyjë për më vonë për shkak të shpërthimit të koronavirusit.

Ademi sonte dhe gjatë vikendit ka postuar disa fotografi në Instagram ku tregon format dhe asetet e saj seksi.

Ndryshe, Melinda është njëra prej repereve më interesante në tregun kosovar, që bashkë me Taynan dhe Rinën depërtuan në skenën e muzikës kosovare më këngët e tyre viteve të fundit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...