Melisa dhe Andi i thonë ‘po’ njëri-tjetri deri në vdekje

Melisa dhe Andi po shijojnë romancën e dashurisë së tyre.

 

Çifitin më të këndshëm të ‘Përputhen’ tani po e shohim kudo bashkë, ata nuk hezitojnë të tregojnë përditshmërinë e tyre ne rrjetet sociale.

Është Melisa ajo e cila është më shumë aktive në Instagram, ku jo rrallë herë edhe hap pyetësor të duke iu dhënë hapësirë ndjekësve për ti adresuar pyetje e komente të ndryshme.

Ngjashëm ka vepruar edhe sot, tek sa një prej ndjekësve iu bëri pyetjen se “A mendoni se ti dhe Andi jeni bashkë deri në vdekje”?

Përgjigjaj e çifitit padyshim që ishte ‘Po”. Por sa realisht do të zgjasë kjo lidhje e zjarrtë e tyre mbetet për tu parë. Video Player

Related posts

Postimi i Melisës i bëri të gjithë të dyshojnë se është ndarë nga Andi

D V

Pendohet Kanye West, fillon ta ndjek përsëri Kim Kardashianin në Instagram

D V

“Sa shumë të kemi pritur bir” – Këngëtarja e njohur bëhet nënë, zbulon emrin e veçantë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com