Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Melisa Lleshi paralajmëron projektin e ri muzikor

Artistja e re, Melisa Lleshi, tashmë ka rrëmbyer zemrat e mijëra personave.

Bukuroshja është aktive edhe në rrjete sociale, ku po informon fansat për më të rejat nga jeta dhe karriera e saj.

Në një postim të fundit në Instagram, Melisa është fotografuar në një studio muzikore, ndërsa qëndronte para pianos.

Me këtë veprim ajo ka paralajmëruar 474 mijë ndjekësit se diçka e re po vjen nga ana e saj.

“E dua edhe pikë”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Vlen të përmendet se Lleshi tashmë është duke bashkëpunuar me producentin Bini Diez, ndërsa është edhe nën menaxhimin e tij.

Kujtojmë se kënga saj e parë “U kry” ka arritur 2.9 milionë klikime deri më tani, në kanalin e popullarizuar YouTube.

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...