Memishi: BDI-ja e “gjelbërt”, na e ndoti ujin me hidrocentralet

Shkup, 1 tetor – Kandidati i Lëvizjes Besa për komunën e Tearcës, Daut Memishi në emisionin Klan Debat ka folur rreth mungesës së kandalizimit dhe ujit të pijshëm.

Memishi tha se qytetarët e Tearcës nuk mund t’i besojnë BDI-së dhe kandidatëve të sajë, sepse siç tha “Platforma e Gjelbërt” është një manipulim.

Related posts

Më 6 gusht Talat Xhaferi do t’i shpallë zgjedhjet lokale

Z H

Osmani në takimin me Dendias: Vullneti politik është kyç për zbatimin e Marrëveshjes së Prespës

Z H

Zaev për gazetën “Standard”: BE-ja duhet ta shpejtojë procesin e sjelljes së vendimeve

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More