Mendes takohet me drejtuesit e Juventusit, diskutohet për të ardhmen e Ronaldos

E ardhmja e Cristaino Ronaldo do të mund të përcaktohet shpejt.

 

E ardhmja e Cristaino Ronaldos pritet të përcaktohet njëherë e mirë duke iu dhënë fund spekulimeve.

Sipas La Gazzetta dello Sport, agjenti i Ronaldos, Jorge Mendes dhe drejtuesit “Bianconerë” do të takohen sot për të diskutuar të ardhmen e portugezit.

Sipas gazetës, largimi i Ronaldos është i mundur, por mundësia është më e paktë pas kualifikimit në Ligën e Kamponëve, por pyetja është përse Mendes apo Ronaldo nuk e kanë konfirmuar qëndrimin e tij në “Allianz Stadium”.

Në diskutimin e për të ardhmen do të zbardhet fati i tij, megjithëse Drejtori i operacioneve futbollistike, ish-shefi i Ferrarit, Maurizio Arrivabene ka deklaruar se Ronaldo e ka vendin në Torino

Related posts

Declan Rice vrapon gjithë fushën për të shënuar një gol të mrekullueshëm

D V

Sërish Mbappe, PSG dyfishon epërsinë

Lea Muslija

Tottenham i bashkohet garës për transferimin e Pjanic

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More