Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Menduan se bëhet fjalë për fluturake të UFO-s, qytetarët e New Yorkut dhe New Jersey e filmuan në qiell – kompania e gomave zbulon të vërtetën

Një fluturake “misterioze është parë mbi New York dhe New Jersey, që ka bërë kureshtar shumë qytetarë që nxorën telefonat për ta filmuar.

Fluturakja që kishte një pamje të pazakontë, është parë në pjesë të ndryshme të New Jersey dhe New Yorkut, transmeton Telegrafi.

Shumica prej tyre filluan menjëherë të flasin për teori të ndryshme konspirative duke pretenduar se është fluturake e UFO-ve, por në fund është zgjidhur edhe ky mister i shumëpërfolur.

Kompania e gomave “GoodYear” ka bërë të ditur se bëhet fjalë për balonën e tyre me ajër, që ka fluturuar mbi stadiumin “Meetlife” për ta filmuar nga ajri ndeshjen e NFL mes Pittsburg Steelers dhe New York Giants.

Postime të ngjashme

Burri që futi veten në kuti te ngarkesat e aeroplanit për t’u kthyer në Londër pasi mbeti pa para

S.B.

Kremi katalan: Si të përgatisni këtë ëmbëlsirë tipike spanjolle

S.B.

Porositi një kafe, gruaja në Angli u befasua me atë çfarë i erdhi falas për fëmijët e saj

S.B.

Kamera e mbikqyrjes regjistroi një rrufe në një pemë pishe, duket e frikshme

S.B.

Çifti u befasua nga zbulimi nën tapetin e vjetër, njoftimi u bë viral

S.B.

Çdo ditë merrte dënime për parkim, kroatja i lë një mesazh interesant policisë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...