Menduh Thaçi fton ata që u larguan nga PDSH, hajdeni prap sepse PDSH është shtëpi e madhe

Shkup, 25 shtator – Keyetari Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi ka bërë një ftesë publike ish anëtarëve të saj duke i ftuar të kthehen në PDSH.

Ai më tej ka shtuar se është i gatshëm të tejkalpj veten për të mirën e shqiptarëve dhe nuk ka inate personaër me askend.

Thaçi thotë se në PDSH ka vend për këshilla dhe ka vend për përmirësime.

Related posts

Gjykatësi Tufegxhiq braktisë pozitën, do të bëhet avokat

Redaksia

Rreth 1000 të hospitalizuar në Maqedoni, presion më i madh në Tetovë dhe Gostivar

Z H

Në Tabanoc pritet deri në gjysmë ore për dalje nga Maqedonia

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More