Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Mënyra se si kjo grua pastron rrugët është bërë hit në internet, gjithçka që e pastron e fsheh nën vetura

Një video e pastrimit të shëtitores së Mažuranić në Split, ku një punëtore përdor një metodë në të cilën gjithçka që pastron e futë poshtë makinës, është bërë hit në internet.

Gruaja mori një paralajmërim me shkrim.

Për ditë, një burrë nga Spliti pa një punonjëse të Čistoća të Splitit duke pastruar shëtitoren Mažuranićevo.

Gruaja duke dashur ta mbarojë punën sa më shpejt të jetë e mundur, gjithçka që fshinte e fuste nën makinat e parkuara, raporton portali Dalmat, transmeton Telegrafi.

Nga Čistoća në Split, ata thonë se regjistrimi është rreth një javë i vjetër dhe se erdhi tek menaxhmenti i kompanisë kur u zhvillua një intervistë me punëtoren. Ata e udhëzuan atë se nuk ishte mënyra se si duhej bërë puna.

Punëtorja mori një paralajmërim me shkrim dhe paga e saj u ul për këtë muaj.

Postime të ngjashme

“Guida” si të bëhesh një mjeshtre e flirtimit

D V

Prindër, ndëshkoni veprimin dhe jo fëmijën!

D V

Zgjidhni një imazh dhe zbuloni mesazhin emocionues që ka për ju

D V

Jo 1 por 4 libra; Harry do të publikojë të dytin vetëm pasi mbretëresha të vdesë, për këtë arsye

D V

Zgjidhni një rreth dhe zbuloni se sa optimist jeni

D V

Testi që ju tregon çfarë objektivash ju udhëheqin në jetë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...